Kontakt

Wojciech Styburski

Wojciech Styburski

Prezes zarządu
w.styburski@agrointegracja.pl
+48 504 232 663
Jarosław Walczak

Jarosław Walczak

Wiceprezes zarządu
j.walczak@agrointegracja.pl
+48 604 172 700
Katarzyna Cieślarczyk

Katarzyna Cieślarczyk

Dyrektor Biura (Pełnomocnik Prezesa Zarządu)
k.cieslarczyk@agrointegracja.pl
+48 570 92 92 92
Ewelina Zielichowska

Ewelina Zielichowska

Kierownik ds. handlowych
e.zielichowska@agrointegracja.pl
+48 577 720 300
Joanna Paluszkiewicz

Joanna Paluszkiewicz

Specjalista ds. księgowych
j.paluszkiewicz@agrointegracja.pl
+48 534 850 140
Paulina Karbowiak-Zaworska

Paulina Karbowiak-Zaworska

Koordynator ds. grup producentów
p.karbowiak@agrointegracja.pl
+48 574 750 620
Natalia Filipiak

Natalia Filipiak

Specjalista ds. księgowych i ubezpieczeń
n.filipiak@agrointegracja.pl
+48 574 540 480
Beata Jarus

Beata Jarus

Specjalista ds. księgowych
b.gotter@agrointegracja.pl
+48 504 232 770
Monika Kaźmierczak

Monika Kaźmierczak

Specjalista ds. księgowych
m.kazmierczak@agrointegracja.pl
+48 574 320 450
Patrycja Krzyżyńska

Patrycja Krzyżyńska

Młodszy specjalista ds. księgowych i rozliczeń
p.krzyzynska@agrointegracja.pl
+48 574 320 450
Szymon Filipiak

Szymon Filipiak

Asystent doradcy rolnego (partner)
s.filipiak@agrointegracja.pl
Szymon Filipiak

Szymon Filipiak

Asystent doradcy rolnego (partner)
s.filipiak@agrointegracja.pl
Ewelina Małecka

Ewelina Małecka

Asystent ds. handlowych
e.malecka@agrointegracja.pl
Krystian Wójcik

Krystian Wójcik

Przedstawiciel handlowy
k.wojcik@agrointegracja.pl
+48 574 820 790